Ergo Hestia ubezpieczenia

Ergo Hestia SA zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku ubezpieczeń majątkowych. Ergo Hestia przecław zostało zarejestrowane 30 stycznia 1991 roku.  wchodzi w skład Grupy Ergo, która z kolei jest drugą co do wielkości firmą ubezpieczeniową na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Grupa posiada niespełna 30 milionów klientów w całej Europie, a wartość jej portfela inwestycyjnego szacowana jest na 87 miliardów euro. Właścicielem Grupy Ergo jest monachijskie towarzystwo Munich Re, które znane jest na rynku już od ponad 120 lat. Warto dodać, że Munich Re to zdecydowanie najsilniejszy na świecie reasekurator, należący do elity światowych finansów.

Oblicz ubezpieczenia oc
Ergo Hestia za misję wybrała sobie zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa na najwyższym z możliwych poziomów. Należy dodać, że udowadnia to m.in. dzięki najlepszemu w Polsce systemowi likwidacji szkód, który został doceniony i nagrodzony godłem teraz Polska oraz uproszczoną likwidacją szkód o wartości 3000 zł bez oględzin.

Oferta produktowa Ergio Hestia:

  • Ubezpieczenie domu i mieszkania – Ergo Hestia przecław proponuje skomponowane w idealny sposób pakiety ochrony: Hestia 1, Hestia 7 lub w standardowym ubezpieczeniu mieszkania Hestia. Ponadto w skład oferty wchodzi ubezpieczenie domu, domu w budowie oraz Home Assistance.
  • Ubezpieczenie samochodu – Ubezpieczenie samochodu jest z kolei dostępne pod produktami ubezpieczenie  OC i ubezpieczenie AC lub w pakiecie Hestia 1, Hestia 7. Warto dodać, że w skład oferty wchodzi również ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie szyb samochodowych oraz Car Assistance.
  • Ubezpieczenie zdrowia i życia -Ergo Hestia duży nacisk kładzie na to, by ten rodzaj produktów finansowych był jak najlepiej dopasowany do potrzeb klientów. Wobec czego Hestia oferuje następujące pakiety: Advanta, Eventus Duo, Eventus od Mamy i Taty, Inventus, Aspira, Altima, Prosperia, Złoto vs. Ropa, Inwestycyjna naWIGacja 20, Hestia 1, Hestia 7, Forteo, Femina oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, NNW, Ochrona prawna (tylko w pakiecie Hestia 7), Medical Assistance (tylko w pakiecie Hestia 7), Sekura, Sekura II, db Gwarancja – Złota Era, db Gwarancja – Złota Era II, Zyskuj z WIG 20.
  • Ubezpieczenie podróży -Cieszącym się największym powodzeniem produktem jest pakiet Hestia Podróże, Altima.
  • Ubezpieczenia w biznesie Ubezpieczenie w biznesie znajdziemy w Ergo Hestia w produktach Moja Firma, Hestia Biznes oraz Hestia Rodzina.

Kontakt z Ergo Hestia
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Numer KRS 0000024812 Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku,VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
NIP 585-000-16-90.
Wysokość kapitału zakładowego, który został opłacony w całości: 167.480.900 zł.

5.00 avg. rating (99% score) - 1988 votes