Kalkulator ubezpieczenia OC przewoźnika

Oblicz i porównaj swoją składkę za ubezpieczenie OC przewoźnika krajowego i międzynarodowego  w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych wybierz najkorzystniejszą składkę za ubezpieczenie OC Przewoźnika. Wykonując przewozy międzynarodowe dodaj również kabotaż.

  Oblicz OC przewoźnika

  Wybierz zakres i towarzystwo

  Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia: *
  KrajoweMiędzynarodoweKabotaż

  Przedstaw ofertę w towarzystwie: *
  HestiaWartaCompensaHDI

  Możesz wybrać wszystkie:
  UniqaPZUGothaerGenerali

  Wybierz rodzaj towaru

  Rodzaj przewożonych towarów:
  TytońAlkoholElektronikaADR

  Rodzaj przewożonych towarów:
  AGDSamochodyLekiKontenery

  Rodzaj przewożonych towarów:
  MrożonkiZwierzętaSypkieInne

  Czy wystąpiły szkody: *
  NieTak

  Osoba do kontaktu

  Duża wartość frachtu to duża odpowiedzialność która spoczywa na przewoźniku. Dobre ubezpieczenie OC przewoźnika zapewni pełną ochronę przewożonego towaru. Tanie ubezpieczenie OC przewoźnika krajowego lub międzynarodowego możesz rozszerzyć o kabotaż  zniszczenie przez emigrantów, kradzież przewożonego towaru bądź opóźnienie w dostawie. Kalkulator ubezpieczenia OC przewoźnika oferuje możliwość włączenia dodatkowych klauzul dotyczące np. rozszerzenie o przewóz tytoniu, alkoholu, ADR czy elektroniki.

  Kalkulator OC przewoźnika jak to działa?

  Kalkulator OC przewoźnika przygotowane są zgodnie z deklarowanymi przez Ciebie danymi. Po otrzymaniu wniosku, przedstawimy wszystkie dostępne oferty na rynku. Zawnioskujemy też o zniżki od taryfy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Każda oferta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb. Oblicz i porównaj swoją składkę za ubezpieczenie OC spedytora czy tanie ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy.

  5.00 avg. rating (99% score) - 28851 votes