Kalkulator ubezpieczenia OC przewoźnika

Oblicz i porównaj swoją składkę za ubezpieczenie OC przewoźnika krajowego i międzynarodowego  w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych wybierz najkorzystniejszą składkę za ubezpieczenie OC Przewoźnika. Wykonując przewozy międzynarodowe dodaj również kabotaż.

Oblicz OC przewoźnika

Wybierz zakres i towarzystwo

Wybierz interesujący Cię zakres ubezpieczenia: *
KrajoweMiędzynarodoweKabotaż
Przedstaw ofertę w towarzystwie: *
HestiaWartaCompensaHDIMożesz wybrać wszystkie:
UniqaPZUGothaerGenerali

Wybierz rodzaj towaru

Rodzaj przewożonych towarów:
TytońAlkoholElektronikaADR
Rodzaj przewożonych towarów:
AGDSamochodyLekiKontenery
Rodzaj przewożonych towarów:
MrożonkiZwierzętaSypkieInne

Czy wystąpiły szkody: *
NieTak
Osoba do kontaktu

Duża wartość frachtu to duża odpowiedzialność która spoczywa na przewoźniku. Dobre ubezpieczenie OC przewoźnika zapewni pełną ochronę przewożonego towaru. Tanie ubezpieczenie OC przewoźnika krajowego lub międzynarodowego możesz rozszerzyć o kabotaż  zniszczenie przez emigrantów, kradzież przewożonego towaru bądź opóźnienie w dostawie. Kalkulator ubezpieczenia OC przewoźnika oferuje możliwość włączenia dodatkowych klauzul dotyczące np. rozszerzenie o przewóz tytoniu, alkoholu, ADR czy elektroniki.

Kalkulator OC przewoźnika jak to działa?

Kalkulator OC przewoźnika przygotowane są zgodnie z deklarowanymi przez Ciebie danymi. Po otrzymaniu wniosku, przedstawimy wszystkie dostępne oferty na rynku. Zawnioskujemy też o zniżki od taryfy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Każda oferta będzie skrojona na miarę Twoich potrzeb. Oblicz i porównaj swoją składkę za ubezpieczenie OC spedytora czy tanie ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy.

5.00 avg. rating (99% score) - 28851 votes