Link 4 Ubezpieczenia

Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA prosperuje na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce oferuje ubezpieczenia komunikacyjne typu direct –pozwala swoim klientom w nowoczesny i wygodny sposób dokonać zamówienia ubezpieczenia samochodu przez telefon i Internet.  Ofertę ubezpieczyciela Link 4 Przecław wyróżnia podejście do obsługi klientów, które spotkały się z uznaniem i zainteresowaniem polskich kierowców. Takie działania wpłynęły na rozwinięcie szerszych perspektyw rozwoju Link4. Na początku działalności oferta firmy dotyczyła wyłącznie ubezpieczeń samochodu, na obecną chwilę poszerzyła swój zakres o ubezpieczenia mieszkania i podróży.

Oblicz ubezpieczenia oc

Od 15 czerwca 2009 roku Link4 należało w całości do RSA – topowego ubezpieczyciela działającego w 130 krajach na całym świecie posiadającego 20 milionów zadowolonych klientów. Link4 Przecław w związku z tym, że jest częścią RSA, systematycznie dostosowało standardy obsługi klienta do tych obowiązujących w grupie na całym świecie. Swoje doświadczenie czerpie z ponad 300-letniego doświadczenia i globalnej siły RSA. Warto dodać, że Link4 stale doskonali swoje produkty i usługi aby móc zapewnić klientom nowy standard ubezpieczenia. Od kwietnia 2014 nowym właścicielem Link4 jest PZU S.A.

Oferta ubezpieczeniowa Link4         

Ubezpieczenia komunikacyjne Link4 Przecław Towarzystwo proponuje wiele interesujących produkty w ramach ubezpieczeń samochodowych:

  • Link4 OC, AC,
  • pakiet OC i AC,
  • Smart Casco,
  • Szyby 24,
  • ubezpieczenie NNW,
  • Auto Assistance 24,
  • ubezpieczenie od kradzieży,
  • Zielona Karta,
  • Samochód zabytkowy oraz ubezpieczenia motocyklu na preferencyjnych warunkach.

Ubezpieczenia mieszkaniowe Link4
Link 4 pozwala swoim klientom zabezpieczyć mieszkanie i dom. Ubezpieczenie mieszkania w Link4 może być dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości jego Klientów.

Ubezpieczenia turystyczne Link4
W ramach tego produktu ubezpieczeniowego Link 4 zapewnia szybką, tanią i sprawną ochronę oraz pomoc podczas podróży zagranicznych i krajowych. Warto dodać, że ubezpieczenie w podróży możliwe jest do uzyskania w Link 4 w równie wygodny i pozbawiony zbędnych formalności sposób  ubezpieczenia turystycznego, Klienci Link4 dostają możliwość dokupienia jeszcze krótkoterminowego ubezpieczenia Assistance dla swojego samochodu. W tym miejscu nie można zapomnieć o ubezpieczeniu narciarskim w Link4, które jest w stanie zagwarantować pełną ochronę.

Ubezpieczenia dla firm Link4
Pakiet Auto Firmowe 24 to propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz OC AC leasingujących samochód firmowy. Produkt finansowy obejmuje ubezpieczenia OC, AC, NNW, Auto Assistance oraz Kluczyki Plus. Posiadając taką ochronę można ze spokojem wyjechać w trasę.

Kontakt z Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Informacje rejestrowe Link4
zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy;

Nr KRS 0000142452; NIP 526-26-72-654;

wysokość kapitału zakładowego: 111.354.655,00 PLN., kapitał wpłacony w całości.

5.00 avg. rating (99% score) - 7841 votes