Promocje

Auto zastępcze z oc sprawcy

samochód zastępczy z oc sprawcyDla naszych klientów i nie tylko, oferujemy darmowe auto zastępcze z oc sprawcy kolizji. Pomożemy w zgłoszeniu szkody, oraz będziemy monitorować jej przebieg. Samochód zastępczy otrzymasz na cały okres naprawy. Auto zastępcze z oc będzie do Waszej dyspozycji aż do odbioru samochodu z warsztatu.

Przenosimy zniżki z OC na AC

Zniżka z oc na ac

Jeżeli masz więcej niż 26 lat oraz w przeciągu ostatnich trzech lat nie miałeś żadnej szkody z OC lub AC. Jeżeli masz większą zniżkę z tytułu OC niż AC. Przeniesiemy całą Twoją zniżkę z OC na AC! A już po 3 latach bezszkodowego ubezpieczenia otrzymasz 60% zniżki w ubezpieczeniu OC lub ubezpieczeniu Auto Casco

Ubezpieczenie OC/AC na 11 rat

ubezpieczenia na raty

My opłacamy za Ciebie składkę Ty płacisz dopiero po 3 tygodniach, a zaoszczędzone pieniądze wydajasz na inny cel. Dzięki temu będzie stać Cię na lepsze ubezpieczenie w szerszym zakresie. Ubezpieczenia OC czy AC rozbijemy aż na 11 miesięcznych rat. Możesz spłacić raty wcześniej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

80 % zniżki w ubezpieczeniu OC AC NNW

80 % zniżki do OC

Do końca miesiąca przygotowaliśmy super ofertę dla klientów którzy jeżdżą bezszkodowo przez ostatnie 36 miesięcy przewidzieliśmy zniżkę w ubezpieczeniu OC i AC do minus 80 %. Zniżka dostępna jest dla tych klientów, którzy wybrali pełen pakiet ubezpieczenia OC AC i NNW oraz ubezpieczenie Assistance.

 

5.00 avg. rating (99% score) - 7892 votes