Samochód zastępczy bezgotówkowy wynajem z polisy OC

 Auto zastępcze po kolizji z oc sprawcy

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy to duże ułatwienie  i udogodnienie dla poszkodowanych w kolizji drogowej. W każdym momencie likwidacji szkody poszkodowany może skorzystać z wypożyczalni samochodów z którą współpracujemy,  oferujemy pomoc w zgłoszeniu i likwidacji szkody oraz zaproponujemy odpowiedni model samochodu który będzie Wam odpowiadał oraz taki który sprosta Waszym wymaganiom. We flocie posiadamy wszystkie klasy pojazdów od typowo miejskich po auta klasy premium do samochodów dostawczych czy busów. Wszystkie samochody są objęte pełnym ubezpieczeniem. Nie płacą Państwo również kaucji oraz brak jest limitu kilometrów w wynajmowanym pojeździe.

Aby skorzystać z wynajmu auta zastępczego bez ponoszenia żadnych kosztów z własnego portfela  należy pamiętać o wykonaniu poniższych czynności:

 • wezwij policję albo spisz oświadczenie ze sprawcą kolizji,
 • spisz numer polisy OC sprawcy wypadku,
 • zgłoś szkodę do ubezpieczyciela sprawcy kolizji,
 • zapisz numer szkody,

Aby ułatwić zgłoszenie szkody wszystkie formalności mogą Państwo zlecić naszym pracownikom. Wówczas to my skontaktujemy się z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy kolizji, załatwimy również wszystkie formalności a także zapewnimy odpowiednie auto zastępcze.

Auto zastępcze z OC sprawcy – nowe rozwiązanie

samochod zastepczyOferta  wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy jest ogromnym ułatwieniem dla właścicieli firm oraz dla osób prywatnych. Użytkując codziennie samochód niesłychanie ciężko jest się przesiąść do komunikacji miejskiej. Proste czynności jak odwiezienie dziecka do szkoły czy załatwienie sprawy w urzędzie to nie lada wyczyn dlatego też samochód zastępczy to jedyne i oczywiste rozwiązanie.

Firmy ubezpieczeniowe mają różne wytyczne dotyczące zwrotu kosztów wynajmu aut zastępczych, niemniej jednak zasady ogólne obowiązują wszystkie wypożyczalnie samochodów. Przed wypożyczeniem auta zastępczego z OC sprawcy trzeba zwrócić szczególną uwagę na:

 • wniosek o zwrot kosztów za wynajem samochodu zastępczego  musimy odpowiednio umotywować,
 • klasa samochodu zastępczego powinna być taka sama jak uszkodzonego auta,
 • stawka za wynajem nie może być zawyżona,
 • wynajem na koszt ubezpieczyciela trwa do końca naprawy Waszego auta lub w przypadku szkody całkowitej do momentu zakupu nowego pojazdu
 • wówczas gdy sprawca nie  posiada ważnego OC  koszt wynajmu auta pokryje Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Wypożyczalnia z którą współpracujemy dostarcza auto zastępcze z OC sprawcy pod wskazany przez Państwa adres. Wypożyczony samochód zostanie objęty pełnym pakietem ubezpieczeń który zapewni Wam komfort w podróży.

Wiedza i doświadczenie w dziedzinie aut zastępczych

samochód zastępczy dostępny 24/hCzekając na naprawę auta albo na decyzję o szkodzie całkowitej lub informacji o kasacji auto możesz przemieszczać się naszym samochodem zastępczym z wypożyczalnią aut z którą współpracujemy. Dzięki nam masz zapewnione  wysokie standardy podczas likwidacji szkody oraz nowe pojazdy we flocie.
Auto zastępcze kojarzymy najczęściej z kolizją lub wypadkiem drogowym. Jednak często zdarzają się inne okoliczności wynajmu auta zastępczego przykładem może być awaria Waszego samochodu. O ile pierwszym przypadku koszty pokrywa ubezpieczyciel sprawcy, to w drugim niestety sam wypożyczający. Kolizja to ogromny stres dla Państwa dlatego zawsze możemy pomóc już na miejscu wypadku. Wystarczy zadzwonić na numer naszej wypożyczalni.

W czym możemy pomóc?:

 • zabezpieczymy auto na miejscu kolizji
 • zaoferujemy  holowanie
 • polecimy odpowiedni warsztat dla uszkodzonego auta
 • zapewnimy auto zastępcze
 • pomożemy podczas likwidacji szkody u ubezpieczyciela

Nasze działania pozwolą zaoszczędzić Państwa czas i uniknąć stresu, który zawsze towarzyszy w takiej sytuacji. Udział w kolizji wypadku wiąże się przede wszystkim z nagłą i nieprzewidzianą zmianą planów, dlatego nasze działania znacząco łagodzą negatywne skutki kolizji drogowych dlatego po wypadku mogą Państwo bezkosztowo wypożyczyć od nas auto zastępcze z OC sprawcy. Dzięki temu, że zajmiemy się monitorowaniem przebiegu likwidacji szkody auto zastępcze mogę mieć Państwo całkowicie za darmo, nie ponosząc i nie czekając na zwrot poniesionych kosztów Auto z OC

Oferujemy pakiet assistance dla auta zastępczego

auto zastępcze z oc sprawcySamochód zastępczy jest także objęty ubezpieczeniem assistance. W wypadku awarii, która nie powstała z winy wynajmującego auto, wypożyczalnia bierze na siebie wszystkie koszty związane doprowadzeniem pojazdu do sprawności jeśli nie uda się tego wykonać w przeciągu kilku godzin zaoferujemy nowy pojazd zastępczy.

Gdy wystąpi awaria auta zastepczego zapewnimy:

 • dowieziemy paliwo,
 • wymienimy przebitą oponę,
 • naładujemy akumulator.

Po stłuczce prosimy o kontakt z nami lub wypożyczalnią z którą współpracujemy i zapewnimy samochód zastępczy jest to najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Wszelkie formalności załatwimy na miejscu zdarzenia, my zajmiemy się zgłoszeniem szkody, a Państwo mogą ruszać w dalszą drogę. Takie działanie pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Na jak długo auto zastępcze? Uchwała Sądu Najwyższego mówi, że auto przysługuje od momentu wypadku na cały czas naprawy a w przypadku całkowitego zniszczenia (szkoda całkowita) aż do momentu wypłaty odszkodowania.

5.00 avg. rating (99% score) - 5789 votes